Reshoper 2020: Maraton konzultací na největším českém e‑commerce veletrhu

Třikrát všechno zkontrolujeme a můžeme jet

✔️ Devět markeťáků, ✔️ BESTETO stěna, ✔️ roll-upy, ✔️ stolky a židle, ✔️.…

Všechno ze seznamu je naložené v dodávce a čekáme na zastávce, když doslova za pět minut dvanáct přiváží naše nové mikiny. Rychle je balíme s sebou a na nádraží naštěstí dorazíme včas. Dokonce stíháme vyfotit týmové selfíčko.

Cestu vlakem si zpříjemňujeme hraním deskovek a sledováním filmů. Už se nám osvědčilo vyrazit na Reshoper o den dřív, proto v Praze nemusíme nikam spěchat. Polovina výpravy míří do Letňan, zbytek Besteťáků dostal na starost ubytování.

Jak dlouho trvá postavit stánek?

Jsme sehraný tým a kluci během pár minut složí stěnu, židličky, stolky. Letos máme na stánku i koberec. Světle šedá vypadá v kombinaci s naší oranžovou stěnou hezky a doufáme, že tak bude koberec vypadat i na konci dne.

Mise je splněna, vyrážíme na zaslouženou večeři a pivo. Tentokrát se nechystáme do jen tak ledajaké hospody. Máme rezervaci na Pivolodi, kde jako bonus k dobrému pivu můžeme obdivovat krásný výhled na řeku. Její hladinu máme v úrovni očí a je to hodně zvláštní pocit. Večer nám u hraní další deskovky rychle utíká a kvůli zítřejšímu vstávání se brzy vracíme do ubytování.

Vstávání nám moc nejde

Jestli článek čte někdo z organizátorů Reshoperu, chceme se přimluvit za pozdější start! Vstáváme za tmy a ještě v polospánku nás metro převáží až na okraj Prahy, kde se nachází výstaviště Letňany. Doladíme pár detailů, než se stolky zaplní, a začíná maraton konzultací, který končí až pozdě odpoledne.

V mezičase stíháme zapózovat ve fotokoutku, rychle pozdravit známé markeťáky a natočit podcasty. Máme radost, že všichni registrovaní dorazili a návštěvníci Reshoperu se nebojí chodit za námi s dotazy. 

„Díky za super konzultaci na Reshoperu. Dalo mi to nový a svěží pohled na věc.“ Petra Handlová, La Siesta

Dobrá zpětná vazba mluví za všechno. Těší nás, že z konzultací nemáme dobrý pocit jen my, ale i e‑shopaři. Na konci dne jsme unavení, ale spokojení s celým dnem. Když je na stánku prázdno, rychle se svoláváme na týmovou fotku v nových mikinách. Po cestě zpátky ve vlaku necháváme konečně odpočinout hlasivky a těšíme se do postele.

Na co se můžete těšit?

Teď se vrhneme na nové díly podcastu Oranžáda, abyste si je co nejdřív mohli pustit do sluchátek. Jestli náš podcast neznáte, můžete si zatím přehrát předchozí díly, které najdete na Spotify, Google Podcastech, Apple Podcastech a na SoundCloudu.

Letošní ročník byl skvělý a jsme rádi, že jste nás v Praze nenechali s naším stánkem o samotě.

 

04. 02. 2020

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.