Reshoper 2019: Výlet na akci plnou marketingových debat

Uklidit věci ze stánku, nikoho na veletrhu nezapomenout, honem na metro, stihnout vlak zpátky do Brna a v hlavě si přehrávat události za poslední den. O čem je řeč? Přece o posledních minutách na e‑commerce akci Reshoper. Ale hodně jsme toho přeskočili, vlastně to nejdůležitější.

Žádné vstávačky ve 4:30 ráno, ze severního pólu vyrážíme o den dřív

Už párkrát se nám osvědčilo, že vstávat o půl páté ráno, letět na vlak a v Praze být na osmou ráno, není úplně nejlepší začátek dne. Proto jsme i tentokrát zvolili tu méně bolestivou cestu — vyjeli jsme o den dříve. Byli jsme sice trošku na trní z toho, jestli do Prahy vůbec dojedeme. V neděli v noci totiž začalo pěkně sněžit a v pondělí se celé Brno změnilo na malý severní pól. Všude bílo.

Cesta naštěstí byla úplně bez problémů, a tak jsme si ji krátili hraním deskovek, jak jinak. Jakmile jsme dorazili do cíle, po nějakém sněhu nebylo ani památky. Nezbývalo než vyrazit směr Letňany a nachystat vše potřebné na zítřejší akci.

Jdeme na to

Jakmile dorazíme do Letňan, kde má být zítřejší Reshoper, pouštíme se do chystání. Skládáme jeden stolek za druhým a nejvíc času nám zabere postavit BESTETO stěnu.  Snažíme se, aby to nějak vypadalo. S výsledkem jsme docela spokojení. I když se na něm pár much najde, jisté je, že nikdo naši záplavu oranžové nepřehlédne.

Pořizujeme si jedno veselé selfiečko, jako důkaz toho, že jsme to dnes zvládli a odjíždíme se družit.

Praha večerní, tu my rádi

Teď máme čas na to, abychom utužili tým. Večerní Prahu máme rádi, ale focení už o něco méně, takže tomu odpovídá i naše foto dokumentace. Nevadí. Ochutnáme pivo, dáme si večeři, chvíli pobudeme a pak značně znavení celodenním lítáním tam a zpátky jdeme spát.

Stoupnout na značky a začínáme

Začátek Reshoperu je k nám, co si rádi přispíme, nemilosrdný. Vstáváme v 6:20, pochutnáme si na společné snídani a vyrážíme směr Letňany. Dokončujeme poslední úpravy a úderem osmé začnou proudit do sálu první účastníci. Jsme na ně připravení!

Trochu pomalý rozjezd střídá po první hodině divoká smršť. Chodí k nám jeden e‑shopař za druhým a my si je poctivě rozdělujeme tak, jak bylo v plánu. Naše konzultační stolky jsou pořád obsazené a my máme fakt radost z toho, že za námi lidé chodí.

Kromě e‑shopařů potkáváme i známé markeťáky, kteří se u nás na stánku zastavují a dáváme se do řeči. Takže téma marketing a e‑shopy vyčerpáme ten den na maximum. Což se začíná projevovat, jakmile se blíží konec veletrhu. Jsme hodně unavení a to je dobře. Znamená to, že jsme toho dneska zvládli hodně.

Cestu zpátky do Brna strávíme spíš spící než bdící. Ještě než nám padnou hlavy a do uší dáme sluchátka, shodneme se na tom, že to byla povedená akce. Jsme zvědaví, jestli z dnešních setkání klapne nějaká nová spolupráce. Uvidíme. Na nové výzvy se každopádně těšíme.

Díky patří organizátorům Reshoperu a vám všem, kteří jste se za námi stavili, řešili s námi marketing a sem tam nám dali i nějaké tipy, co do příště na našem stánku vylepšit. Bereme to v potaz a těšíme se zas někdy příště :)

Nikola Zubalíková
31. 01. 2019
V BESTETO Nikča pracovala jako Content & Event Specialist. Teď ji zaměstnává hlavně prcek, se kterým je na mateřské. Na našem blogu vám ale nechala spoustu čtení, které můžete louskat, než se vrátí.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.