Přidělení přístupů do Microsoft Ads

Založení účtu

  • Pokud ještě nemáte účet a chcete začít inzerovat v inzertním systému microsoftu je potřeba jako první krok účet založit. Na stránce Ads Microsoft klikněte na zelené tlačítko Sign up now.
Microsoft Ads
Microsoft Ads
  • V následujících krocích vás bude Microsoft intuitivně navádět. Je nutné vyplnit registrační e‑mail, zvolit heslo, přidat telefonní číslo. Následně vám Microsoft pošle email s kódem pro potvrzení. Jakmile se vám podaří projít prvními kroky a přihlásíte se do prostředí Microsoft Ads, je potřeba vyplnit další formulář s informacemi o vaší firmě. Jak vyplnit tabulku vidíte na obrázku č. 2. Po vyplnění všech údajů klikněte na Create account.
Tvorba účtu v Microsoft Ads
Tvorba účtu v Microsoft Ads
  • Jednou z výhod Microsoft Ads je import kampaní přímo z Google Ads. Tohle už je ale naše práce, proto v dalším kroku klikněte na Skip campaign creation
Tvorba kampaně v Microsoft Ads
Tvorba kampaně v Microsoft Ads
  • Následně je potřeba přidat platební metodu, uložit a účet je připraven. Zbývá vám nasdílení přístupu.

Nasdílení přístupu do Microsoft Ads

  • Máte již založený účet nebo jste ho právě založili? Přidělte nám přístup. Stačí nám zaslat 8 ciferné číslo vašeho reklamního účtu. Které najdete když rozkliknete symbol klíče s označením tools, kliknete na Accounts a následně na nově načtené stránce na Accounts summary. Tady naleznete jméno vašeho účtu a u něj v závorce číslo, které nám zašlete na email.
Nasdílení přístupů do Microsoft Ads
Nasdílení přístupů do Microsoft Ads
  • V posledním kroku již stačí potvrdit přístup v e‑mailu, který vám následně příjde. Tímto nám úspěšně nasdílíte přístup a my se budeme moci pustit do první kampaně.