PPC na stojáka #6: bylo nacpáno a vyhráli jsme máslo

45 PPC nadšenců! Tolik se nás včera sešlo na šestém PPC na stojáka. Naše Nekavárna praskala ve švech a my jsme za to ohromně rádi.

Kdo nemá židličku, musí na svých

Nejdřív jsme si samozřejmě museli vyzkoušet, jak to bude vypadat naostro. Tedy až nastoupí náš PPC specialista Jirka Homola, který shrne nejžhavější novinky v PPC systémech.

Následovaly klasické naschvály: notebooku přestala reagovat myš, kousl se a my ho narychlo zkoušeli přivést k životu. Naštěstí nás to nevyvedlo z rovnováhy a vše jsme úspěšně zprovoznili.

Mezitím se k nám začali trousit první účastníci. Dojeli až z daleké Prahy, což byl pro nás jako organizátory hned na úvod důvod k radosti. Protože pokud někomu stojíte za to, aby kvůli hodině a půl absolvoval cestu po (ne)milé D1, fakt vás to potěší.

Chvilku poté dorazili s úsměvem na tváři i spíkři, tučňáci z igloonetu. A do toho stále proudili noví příchozí, které jsme si poctivě zapisovali.

Ještě jsme stihli uhasit žízeň a počkali na několik posledních opozdilců. Na ty už židlička bohužel nevyšla (nikdo ale nevypadal příliš zarmouceně), a tak se toto zářijové setkání opravdu neslo v duchu “na stojáka”.

Jdeme na to

Úvodní slovo řečníka si převzal Jirka Homola, který mluvil o novinkách v PPC systémech. Potom přišli na řadu tučňáci se svou prezentací “Když už ruce nestačí, sázejte automaty”. 

Hvězdné trio z igloonetu bylo ve složení markeťáků Klaudie Semelové, Lukáše HavlíkaMarka Pěntoně

Tučňáci měli připravenou výživnou prezentaci o 61 slidech, ve které rozebírali API, skripty, získání API tokenů, vlastní vývoj nebo třeba igloonet skripty. Zároveň rozvířili mezi dalšími nadšenci z oboru parádní diskuse, které dělají z PPC na stojáka to pravé ořechové.

Řečníci šesté řady PPC na stojáka byli opravdu veselé kopy. Na závěr totiž připravili malé překvapení, nad kterým nejeden účastník povzdechl údivem: soutěž o máslo!

Soutěžní otázku si už přesně nepamatuji, nicméně máslo zůstalo v BESTETO. A to i přesto, že jsme se ho snažili udat hostům z Prahy. Konstatovali, že ho v hlavním městě mají ještě hodně. Nevadí, zlobit se za něj nebudeme.

Prezentace Jirky Homoly a tučňáků

Velké díky!

To patří vám všem, kteří jste byli součástí včerejší vydařené akce. Mimochodem, skončili jsme ve 20:30 hod (což znamená dvě a půl hodiny živého diskutování) a to z tohoto setkání dělá rekordně nejdelší PPC na stojáka.

Pokud byste měli nápad, koho přivítat jako spíkra příště, ozvěte se nám. Za tipy budeme rádi. A nezapomeňte nás sledovat, až zpracujeme nadšení ze včerejška, vrhneme se na výrobu video reportáže.

Děkujeme a těšíme se příště!

Chcete mít přehled o tom, co je v Bestetu nového? Řekněte si o náš newsletter, rádi vám ho pošleme.

21. 09. 2017

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.