Poznejte desatero internetového marketingu pro e-shopy s BESTETO newsletterem

My víme, že newslettery dnes nabízí kdekdo.  Ale ty Besteťácké posíláme jen my. 

Proč zrovna BESTETO zpravodaj v 5 bodech

Proč byste si naše newslettery neměli nechat ujít? Třeba proto, že jsou to spíš takové poetické zpravodaje a spolu s nimi dostanete malé překvápko. A to není všechno. Mrkněte se na těchto 5 pádných důvodů.

1. Přiletí k vám Desatero internetového marketingu pro e-shopy

Své věrné čtenáře máme rádi. Proto od nás jako malé překvapení dostanou marketingové desatero pro e-shopy, které připravil náš obchodní ředitel Vláďa Přichystal. A to si pište, že Vláďa ví, o čem mluví. Desatero je v pdf souboru, takže si ho můžete rovnou vytisknout a mít  ho pořád na očích.

2. Víte, co se u nás děje

Podělíme se s vámi o ty nejžhavější novinky. A tak budete mít vždycky přehled o tom, když se pořádá další Nekonference, PPC na stojáka nebo kdy si máte přijít na konzultaci zdarma.

3. Mluví s vámi náš Besteťák Vláďa

Zpravodaj k vám vždycky dojde s podpisem našeho obchodního ředitele Vládi Přichystala, který stojí za každým newsletterem. Takže rozhodně nečekejte snůšku nudného a formálního povídání. Naopak. Čtení je to osvěžující, prostě jako kdybyste Vláďu potkali u kafe.

4. Dáme vám vědět, jaké články u nás vyšly

Nejlepší je samozřejmě sledovat náš blog pravidelně. Pokud to nestíháte, v našem newsletteru to doženete. Pošleme vám přehled těch nej článků.

5. Píšeme, když chceme něco říct

Nebojte se, nezahltíme vám e-mailovou schránku. Píšeme, když máme co říct. Newslettery, které jsou plné slovní vaty, u nás nemají místo.

Že bez BESTETO zpravodaje nechcete být už ani minutu navíc? Přihlaste se tady.

Přidat komentář

Sledujte články v RSS