Marketingová agentura BESTETO

Pomáháme e-shopům růst. Už od roku 2011

Jsme markeťáci z Brna, kteří pomůžou vašemu e-shopu růst. Spočítáme, kolik vám vydělá každá koruna, kterou do marketingu vložíte. Postaráme se vám o vyhledávače zboží, PPC, SEO, obsah anebo o všechny marketingové kanály naráz. Online marketingu se věnujeme od roku 2011.

„Neskrýváme čísla a mluvíme o výsledcích tak, aby jim bylo rozumět.“

Milujeme deskovky a chilli

Čas od času vyrazíme na společný výlet, pivo nebo oboje dohromady. Milujeme deskovky. Sem tam v práci zpíváme a pořádáme soutěž “Chilližrout”. To znamená, že do sebe dobrovolně cpeme setsakramentsky pálivé papričky, které jsme si vypěstovali na parapetě naší kanceláře. 

Náš tým

Proč právě BESTETO

Slíbíme jen to, co umíme. Cílem je pomoct klientovi. V praxi to znamená, že neskrýváme čísla a mluvíme o výsledcích tak, aby jim bylo rozumět. Abychom uměli pracovat s novinkami, učíme se od těch nejlepších v oboru - pravidelně navštěvujeme marketingové konference a školení.

Vždy je obtížné někomu ''cizímu'' svěřit aktivity, které mají přímý vliv na to, jak váš podnik funguje, ale u BESTETO se to vyplatilo. Jde vidět, že lidé, kteří zde pracují, vědí, co dělají. Nejvíce si vážím toho, že jsem od nich nikdy nedostal odpověď, že by něco nebylo možné nebo nešlo. Naše vytyčené cíle jsou pokaždé splněny. Olivie.cz - stříbrné šperky

Jaké akce pro vás pořádáme

Všechny naše aktuální akce, na kterých vás rádi uvidíme, najdete na stránce Školení.

Společná fotka BESTETO

Kde si s námi můžete povykládat

Stačí se s námi domluvit a rádi se s vámi potkáme v našich kancelářích v Brně. První konzultaci máte zdarma.

Chceš se stát Besteťákem?

Chceš práci v marketingu? Tady najdeš, jaké lidi k nám zrovna hledáme. Kdoví, třeba se právě ty staneš naším novým kolegou.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám zprávu sem: