Marketingová agentura BESTETO

Kdo jsme jako markeťáci

Jsme markeťáci z Brna, kteří pomůžou vašemu e-shopu růst. Dokážeme spočítat, kolik vám vydělá každá koruna, kterou do marketingu vložíme. Postaráme se vám o vyhledávače zboží, PPC, SEO anebo o všechny marketingové kanály naráz. Online marketingu se věnujeme od roku 2011.

„Neskrýváme čísla a mluvíme o výsledcích tak, aby jim bylo rozumět.“

Kdo jsme jako parta

Kamarádi, milovníci deskovek a chilli 

Jsme dobrá parta. Rádi spolu trávíme čas i mimo kancelář. Čas od času vyrazíme na společný výlet, pivo nebo oboje dohromady.

Milujeme deskovky. Sem tam v práci zpíváme a pořádáme soutěž “Chilližrout”. To znamená, že do sebe dobrovolně cpeme setsakramentsky pálivé papričky, které jsme si vypěstovali na parapetě naší kanceláře. 

Náš tým

Jaké akce pro vás pořádáme

Všechny naše aktuální akce, na kterých vás rádi uvidíme, najdete na stránce Školení.

Společná fotka BESTETO

Proč právě BESTETO

Slíbíme jen to, co umíme. Cílem je pomoct klientovi. V praxi to znamená, že neskrýváme čísla a mluvíme o výsledcích tak, aby jim bylo rozumět. Jsme transparentní - zákazník ví, za co platí. Abychom uměli pracovat s novinkami, v marketingu se učíme od těch nejlepších v oboru.

Kde si s námi můžete povykládat

Stačí se s námi domluvit a rádi se s vámi kdykoliv potkáme v našich kancelářích v Brně. První konzultaci máte vždy zdarma.

Chceš se stát Besteťákem?

Chceš práci v marketingu? Tady najdeš, jaké lidi k nám zrovna hledáme. Kdoví, třeba se právě ty staneš naším novým kolegou.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám zprávu sem: