Marketingová agentura BESTETO

Kdo jsme jako markeťáci

Jsme banda markeťáků z Brna, kteří pomůžou vašemu e-shopu vydělávat víc. Umíme výkonový marketing. To znamená, že dokážeme spočítat, kolik vám vydělá každá koruna, kterou do marketingu vložíte. Pomůžeme vám s vyhledávači zboží, PPC, SEO anebo sakumprásk se všemi marketingovými kanály naráz. Online marketingu se věnujeme už od roku 2011.

Kdo jsme jako parta

Kamarádi

Ale to není všechno, jak bychom se popsali. Jsme hlavně dobrá parta. Do práce chodíme rádi a stejně tak z ní rádi odcházíme - třeba na jedno s ostatními Besteťáky.

Náš BESTETO tým v roce 2018 - bylo toho hodně a my si to užili naplno

Milovníci deskovek

Asi každý z našeho týmu si dovede představit týden na opuštěném ostrově s ostatními kolegy. Samozřejmě bychom kromě sofistikovaných debat o marketingu hráli deskovky, protože bez těch to v životě BESTETO nejde

Exoti

Každý z nás je tak trošku exot a dohromady to dává spoustu dobrých nápadů. Sem tam v práci zpíváme, hrajeme na ukulele, pijeme hrozně moc čaje a kafe.  Lepíme si samolepky na nástěnku, když se nám podaří napsat dobrý článek. Jezdíme na výlety a pouštíme na nich draky.  Pořádáme soutěž “Chilližrout” a dobrovolně do sebe cpeme setsakramentsky pálivé papričky, které jsme si sami vypěstovali na parapetě našeho kanclu.

Takoví holt jsme. Tak co, už si dokážete představit, že se za námi na to kafe stavíte? :)

Jaké akce pro vás pořádáme

Abychom se nenudili, pořádáme do toho všeho ještě akce:

  • Školíme o Shoptetu,
  • organizujeme dnes už legendární PPC na stojáka,
  • každý měsíc se potkáváme s e-shopaři na BESTETO klubu,
  • a jednou ročně se do toho pořádně obujeme na Nekonferenci.

Uf. Je toho dost. Ale koho by to nebavilo, když je to taková jízda! Všechny naše aktuální akce, na kterých vás rádi uvidíme, najdete na stránce Školení.

Kde si s námi můžete povykládat

Stačí se s námi domluvit a rádi se s vámi kdykoliv potkáme v našich kancelářích v Brně. První konzultaci máte vždy zdarma.

Chceš se stát Besteťákem?

Chceš práci v marketingu? Tady najdeš, jaké lidi k nám zrovna hledáme. Kdoví, třeba budeš právě ty náš nový kolega.

Společná fotka BESTETO

Náš tým

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám zprávu sem: