Nekonference 2018 bude. S čertovským datem a dvěma náčelnicemi

Červen bez Nekonference jako by nebyl, viďte? Ale on už je duben a BESTETO pořád drží všechno pod pokličkou. Už vás nebudeme déle napínat: 6.6. save the date! 

Letos velí náčelnice

Letošní Nekonference je pro nás výzva. Poprvé totiž předal pomyslné náčelnické otěže dlouholetý organizátor a zakladatel akce Michal Janík dvěma copywriterským duším — mně (Nikči) a Alex.

Pouštíme se do tohoto nelehkého úkolu s vervou. Náš plán je ambiciózní: vzít to nejlepší z Nekonference do útulnějších prostor. 

Nechceme si hrát na chlebíčky, šampáňo a kravaťáky. Ale na pivo, grilovačku na terase a marketingové klábosení. Třeba s Milanem ze Zboží.cz, chlapci z Heureky, Shopteťáky nebo Vláďou Přichystalem.

Co je Nekonference

Tradiční setkání markeťáků a e‑shopařů v Brně (letos už posedmé), které baví to, co dělají a rádi si povídají o svých zkušenostech s ostatními. Tématem Nekonference 2018 jsou vyhledávače zboží.

Kdy 

  • Téměř čertovské datum 6.6. 2018 (středa)
  • Registrace účastníků bude v rozmezí 8:15 — 8:55 hod. Úderem deváté začínáme. A kdybyste náhodou přijeli už před osmou, my už pro vás nějakou práci najdem. :-)
  • Plánovaný konec (hrubý odhad) je v 16:15 hod.

Kde

Program

Vstupné

  • Vstupné je dobrovolné. Třeba podle toho, jak se zrovna vyspíte.

Hodí se vědět

  • Naproti Impact Hubu u obchodního domu Nosreti je parkoviště (cca 75 míst), takže pokud jedete autem, můžete zkusit chytit místo tam. 

Jak se přihlásit

Těšíme se na vás!

Za všechny Besteťáky

Nikča + Alex

17. 04. 2018

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.