Založení Business Manageru účtu

  • Pro založení účtu je nutné, abyste měli vytvořený osobní profil na Facebooku. Business Manager založíte na webové stránce business.facebook.com/overview. V případě, že už osobní profil máte, tak Business Manager založíte na několik kliknutí.
  • Postup je jednoduchý — po načtení úvodní stránky Business Manageru kliknete na modré tlačítko v pravém horním rohu VYTVOŘIT ÚČET. Po kliknutí budete přesměrováni na stránku s přihlašovacími údaji na váš osobní Facebook. 

Poznámka: Je nutné, abyste měli pro vaši firmu již založenou firemní stránku. Pokud ještě nemáte, vytvořte si ji.

Business Manager
Business Manager

TIP: Používejte dvoufázové ověření pro přihlášení k Facebooku i Google. Máte jistotu, že se nikdo snadno nedostane k vašim citlivým datům.

  • Po vyplnění přihlašovacích údajů na váš Facebook už bude nutné jen doplnit pár základních informací jako je název firmy, vaše primární stránka, jméno a e‑mailová adresa. Poté vyplníte zbývající údaje do povinných polí a Business Manager máte úspěšně založený.

Platební metoda

  • Nyní zbývá poslední krok, který je nezbytný pro prvotní nastavení z vaší strany, než předáte Business Manager do rukou specialisty. Jedná se o doplnění platebních údajů.
  • Platební údaje doplníte v sekci NASTAVENÍ FIRMY PLATBY PŘIDAT ZPŮSOBY PLATBY.
Přidání platební karty
Přidání platební karty