Marketingové novinky: Češi si vydupali u Zalanda dobírku a v Praze padl světový rekord

Z marketingu ve světě a u nás

 • Znáte anketu Křišťálová Lupa? Loni jsme měli radost třeba z vítězství Jindřicha Šídla a jeho pořadu Šťastné pondělí. Pokud chcete někoho nominovat, máte čas do zítřka. V září hlasujte a v listopadu budeme sledovat, kdo Lupu dostane letos.
 • Kromě levnější šalinkarty, vstupenky do kina a na památky si studenti pořídí levněji předplatné YouTube Music nebo Premium. #studentskyzivot
 • 1096 současně spuštěných 3D tiskáren znamenalo překročení starého rekordu a majitel společnosti Prusa Research věří, že zákazníky přesvědčil o spolehlivosti jejich produktu.
 • Zajímavé statistiky o posluchačích získají tvůrci obsahu díky nové platformě Spotify for Podcasters. Tato nová služba umožní také lepší cílení reklamy.
 • Mergado má na svém blogu video, kde Martin Čvrtníček radí, jak si správně vybrat copywritera
 • Dobírku preferuje zhruba jedna třetina Čechů a tak se Zalando rozhodlo vyslechnout přání svých zákazníků. Zavedením dobírky chce podpořit růst a posílit v boji s konkurencí, kterou představuje About You a Zoot. Nakupujete zboží raději na dobírku nebo jste si už zvykli na platbu kartou?
 • Bidding Fox Credit je nová aplikace, která za vás zkontroluje kredit u všech klientů. Seznamte se s novým přírůstkem do lišácké rodinky.
 • Netroufáte si objednat běžecké boty přes internet kvůli obavám ze špatného výběru velikosti? Stačí namířit foťák mobilu na nohu a s technologií Nike Fit budete mít nohu správně změřenou. Nike prostě ví, jak svoje fanoušky potěšit.
 • Vrácení zboží může být noční můrou. Problém s logistikou na straně e‑shopu a lepší servis pro zákazníky pomůže řešit startup Retino.
 • Andy Pavelcová, kterou jste mohli vidět na Nekonferenci (zítra bude na blogu už i záznam její přednášky a rozhovor) na blogu Fit & Fabulous popsala téma, které je poslední dobou hodně probírané: spolupráce s influencery. Prozradí vám, co si pohlídat a čemu se vyhnout, aby spolupráce neskončila jako špatný vtip na profilu Svět influencerů (tenhle IG účet doporučujeme sledovat :D).

Pro BESTETO nejsou služebky nuda. Filip, Vláďa, Kuba a Nikča byli z výletu nadšení yes.

Novinky z BESTETO lajf

 • Náš tým sbalil svačinky a rozjel se po Česku. Nikča v doprovodu našich kluků jela do Českých Budějovic navštívit eshop-rychle, Maruška si naplánovala dámskou jízdu do Prahy na meeting o budování komunit. 
 • Budeme mít podcasty! Máme jméno (Oranžáda) a první díly natočené. Brzo je upravíme a vypustíme do vašich uší. 
 • Materiály z Nekonference 2019 jsou venku skoro všechny — minulý týden jsme zveřejnili záznam přednášky a rozhovor Mergado & Bidding Fox + Creepy Studio
 • Dorazíte se podívat na MergadoFest 19? Workshopy s omezenou kapacitou už jsou plné, ale na 3 hlavní přednášky se přihlašovat nemusíte.
 • O programu letošního ShopCampu hlasovali registrovaní účastníci. O to větší radost máme, že Nikča dostala vaši podporu. V září se na vás bude těšit s workshopem Jak se neplácat v sociálních sítích.

Zapište si do diáře ShopCamp a MergadoFest, ať se s vámi můžeme potkat a mějte se hezky.

Marie Krčková
Marie Krčková
19. 08. 2019
Maruška vytvářela pro BESTETO články a posty jako Content specialista. Nedávno ale posílila sestavu PPC týmu a svými texty láká k utrácení zákazníky v online světě. Nikdy ji neuvidíte zamračenou a bez jejího psa Morrise. 

Komentáře (1)

Michal Janík20. 8. 2019, 6:56

Video s Martinem je super. Velká pochvala Martine! A doporučení ostatním se na něj podívat.

Řádek o E‑shopu rychle mi udělal radost. My tu občas píšeme o Shoptetu (jsou šikovní tak si to zaslouží :-). Já mám ovšem rád na výběr. A E‑shop rychle je také dobré řešení. Takže za zmínku palec nahoru. Děkuji Maruško. Děkuji Kubo, Niki, Vláďo, Filipe za výpravu. 

Odpovědět

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.