Přidělení přístupu k firemnímu účtu

Instagram narozdíl od Facebooku nenabízí možnost přidat v nastavení správce profilu.

Pokud za vás v rámci správy Instagramu máme vytvářet kromě příspěvků také InstaStories, neexistuje jiná možnost, než nám předat heslo k vašemu účtu. Nemusíte však mít obavy, protože nepovoleným praktikám (lajkovací roboti atd.) se výhýbáme obloukem. O váš účet budeme pečovat jako o vlastní.

Ke správě Instagramu používáme aplikaci Later, která nám kromě analytických dat pro reporty nabízí také možnost nahrávat fotky z počítače. Po předání přihlašovacích údajů připojíme váš firemní profil do aplikace. Poplatky za nástroj jdou za námi, vy neplatíte nic.

Předání přihlašovacích údajů

Nikdy neposílejte svoje heslo e‑mailem! Tyto údaje si posíláme přes šifrovacího pomocníka. Stačí otevřít šifrovací aplikaci, zadat heslo a klinout na tlačítko Encrypt and share.

Aplikace vygeneruje odkaz, který nám vložíte do Active Collab diskuze, nebo pošlete na e‑mail. Heslo se z nástroje smaže po 24 hodinách.

My si potom váš profil sami propojíme s aplikací Later.

Jiné řešení

Pokud už používáte jiný nástroj pro správu vašeho profilu a chtěli byste ho používat dál, není to pro nás problém. Rádi se naučíme něco nového a rozšíříme si obzory. V tomto případě vás poprosíme o poslání pozvánky ke správě v nástroji, který používáte. Nevíte jak na to? Napište nám a vyřešíme problém individuálně.