Obhájili jsme status Google Premier Partnera i pro rok 2023!

V dnešní době je online marketing klíčovým faktorem úspěšného podnikání. Aby byla vaše firma v online světě viditelná a úspěšná, je třeba se spolehnout na zkušené specialisty. A právě naši odborníci představují tým, který vám zajistí úspěšnou online kampaň.

BESTETO je již druhým rokem držitelem ocenění Google Premier Partner — nejvyššího ocenění, které může firma v oblasti digitálního marketingu získat. V rámci České a Slovenské republiky drží tento status pouze 3 % agentur.

Google Premier Partner 2033
Google Premier Partner 2033

A jak se nám daří udržet si tento titul?

V první řadě musíme vykazovat vynikající znalosti Google Ads. Ty se neustále vyvíjí a je třeba s nimi držet krok. Naši specialisté se neustále vzdělávají, aby byli vždy v obraze a znali nejnovější technologie a trendy.

Kromě toho musíme také splňovat přísná kritéria společnosti Google. Patří mezi ně například kvalita kampaní, efektivita využití rozpočtů nebo spokojenost klientů. Tato kritéria jsou pro nás velmi důležitá — motivují nás k neustálému zlepšování se a poskytování těch nejkvalitnějších služeb našim klientům.

Právě budování vztahů s nimi je pro nás velmi důležité. Díky vzájemné komunikaci a efektivním řešením se společně těšíme ze skvělých výsledků. Naše úspěchy jsou zároveň úspěchy našich klientů. Není tedy žádným překvapením, že s námi spolupracují v řádech let. 

Co znamená být Google Premier Partnerem?

V první řadě přístup k mnoha výhodám od společnosti Google. 

  • Testujeme beta verze služeb.
  • Získáváme nejaktuálnější statistiky změn chování zákazníků a trendů.
  • Novým inzerentům přispíváme na kredit.
  • Účastníme se oborových akcích pro specialisty.
  • …a mnohé další.

BESTETO není jen agenturou — je zejména partnerem pro své klienty. Společně s vámi plánujeme, vytváříme a optimalizujeme kampaně tak, aby byly co nejúspěšnější. A právě ocenění Google Premier Partner je pro nás důkazem úspěchu.

Pokud tedy hledáte spolehlivou a kvalitní marketingovou agenturu, s níž budete mít jistotu úspěchu, obraťte se na nás!

Lukáš Kenja
05. 04. 2023
Lukáš je ředitel společnosti Besteto. Práce ho baví, rád se vzdělává a ještě raději chodí na různé marketingové akce. Mimo akce ho můžete potkat v dobré asijské restauraci nebo s knížkou v ruce.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.