Přidělení přístupu — Business Manager

Klasický postup

Přidělení přístupu vaší agentuře nebo komukoliv jinému, kdo vám bude reklamy na Facebooku spravovat (pokud si je tedy nebudete spravovat sami), zvládnete na pár kliknutí. 

Pro udělení přístupu přejděte do svého účtu pro reklamu. Následně rozklikněte hamburger jako je uvedeno na obrázku č.1 a přejděte do Nastavení firmy

Po přesměrování na stránku nastavení firmy už stačí pouze přidělit přístupy příslušné osobě, či organizaci. Podrobný návod jak na to můžete vidět na obrázku č. 2. Postupujte následujícími kroky: UŽIVATELÉ LIDÉ PŘIDAT ZADEJTE E‑MAILOVOU ADRESU (pro nás ppc@besteto.cz)- OZNAČTE VŠUDE PŘÍSTUP SPRÁVCE.

V dalším kroku přiřaďte ke konkrétním položkám příslušné účty a příslušné role tak, jak vidíte na obrázku č. 3.

Doporučujeme přiřadit hned na začátku všechny příslušné role. Usnadníte tím čas a práci v počátečním nastavování účtu správcem.

Tip: Usnadněte čas vašemu správci a zkontrolujte si, zda-li již máte správně přidanou vaši firemní stránku. Kontrolu proveďte v NASTAVENÍ FIRMY — ÚČTY — STRÁNKY.

Přes pozvánku

Tento návod používejte pouze ve chvíli, kdy nefunguje klasický postup. 

První kroky jsou shodné s klasickým postupem, proto ho sledujte až k bodu, kde máte udělit přístup (Obr. 3). Tady může dojít k tomu, že nám od Facebooku nepřijde e‑mailová notifikace a my nemůžeme přijmout pozvánku do vašeho účtu. Pokud je tohle váš případ, vyřešíte problém jedním jednoduchým krokem navíc.

Protože jste pozvánku odeslali, uvidíte v záložce lidé pod e‑mailem ppc@besteto.cz informaci Čeká na vyřízení. V pravé části je tlačítko Poslat znovu. Klikněte na něj a objeví se okno s URL adresou pozvánky (Obr. 4). Odkaz zkopírujte a pošlete e‑mailem svému PPC specialistovi, který se za vás postará o zbytek.