Ty nejlepší výlety jsou na draka

Pátek 13. se BESTETO rozhodlo využít na maximum. Vyrazili jsme na výlet!

Od samého začátku byl cíl výletu tajemný, jako hrad v Karpatech. Nikdo kromě hlavního organizátora, tedy našeho náčelníka Michala, nevěděl, kam vyrážíme. 

Prozradil nám pouze to, že se můžeme těšit na piknik. Tedy kdo si co přinese, to si taky sní(me). Takže každý z nás nesl v batůžku něco více či méně poetického: štangli salámu, jednohubky, bábovku, domácí sušenky, pomazánky… No zkrátka už jsme se nemohli dočkat, až všechny dobroty ochutnáme.

Rozlušti, kam jdeme

Hned na začátku našeho výletování jsme se rozdělili do několika skupinek a naším úkolem bylo rozšifrovat v morseovce první indicii toho, kam vlastně jedeme. Zdárně jsme vyluštili místo, kam se máme z našich kanceláří vydat. A hle, první překvapení na sebe nenechalo dlouho čekat: jedeme autobusem!

Během cesty několik z nám svitlo, kam jedeme. Hurá na Pálavu! Výchozí bod pro nás byl Klentnice, ze které jsme s vervou vyrazili obdivovat krásy nekonečných vinohradů, kopců a okolních lesů.

Počasí náš náčelník Michal zvolil opravdu skvěle, a tak jsme se s radostí kochali na každé vyhlídce krajinou, která byla jako z pohádky.

Rozbal zásoby a hurá na ně

V poledne přišlo to, na co se většina z nás těšila nejvíc: jídlo! Piknik pod Dívčím hradem stál za to a několikrát jsme si vysloužili obdivné pohledy kolemjdoucích. Těžko říct, jestli se jim jen sbíhali sliny při pohledu na všechny ty dobroty, nebo jen nevěřili tomu, že jsme se s tím vším opravdu táhli do kopce.

A letíme

Jakmile jsme zaplnili naše hladové žaludky, přesunuli jsme se k Sirotčímu hrádku. A právě tady následovala výzva dne: pusťte draky! Každý tým s sebou nesl jednoho dráčka, kterého se snažil naučit létat. Některým to šlo opravdu znamenitě a jiným…no, však to brzy sami uvidíte v našem videu, které pro vás chystáme.

Návrat do dětských let jsme si všichni užili. A už teď potvrzujeme, že ty nejlepší výlety jsou vždycky na draka. Tak zase někdy příště.

Chcete mít přehled o tom, co je v Bestetu nového? Řekněte si o náš newsletter, rádi vám ho pošleme.

16. 10. 2017

Témata:

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.