Co vám můžeme nabídnout?

Vše, co nabízíme pro úspěch vašeho podnikání pohromadě. Od přípravy obsahu stránek přes jeho optimalizaci pro vyhledávače až po plánování a správu reklamních kampaní.

Internetový marketing pro e-shopy

Komplexní služba starající se o všechny kanály internetového marketingu s důrazem na PPC kampaně, vyhledávače zboží a SEO.

Vyhledávače zboží - optimalizace inzerce

Správě inzerce ve vyhledávačích zboží věnujeme mimořádné úsilí od roku 2010. Za tu dobu jsme získali velké zkušenosti řízením inzercí na Zboží.cz, Heurece, přes Google nákupy i menších vyhledávačích zboží. Postavte svůj úspěch na našich zkušenostech.

PPC reklama pro eshopy - Adwords, Sklik, Facebook

Pružná, efektivní a přizpůsobivá – taková je PPC reklama. Dokáže přesně cílit na konkrétní slova a fráze i na hledanou skupinu zákazníků. Platba za proklik pomáhá dosáhnout maximálního účinku v rámci stanoveného rozpočtu. Poradíme, jak připravit kampaň na míru a postaráme se o její správu!

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Oslovte návštěvníky fulltextových vyhledávačů, získejte nové zákazníky, budujte svou značku. Pomůžeme vám oslovit kvalitní uživatele, kteří vyhledávají stovky a tisíce dotazů z vaší nabídky.