Blog o marketingu na internetu

Chcete vědět, co je u nás nového? Na našem blogu přinášíme nejen informace o tom, co se děje ve firmě nebo jaká chystáme školení. Najdete tu také zajímavé novinky z našeho světa – povíme vám o všem, co nás v internetovém marketingu zajímá.

Třetí srpnový týden je téměř za námi a v marketingovém světě se zase událo spoustu zajímavostí. Hlavně okolo Facebooku. 

Marketingové novinky

Všechny příkazy a zákazy se dají obejít. Alespoň některé. A alespoň prozatím. Třeba ten o úpravě odkazů sdílených na Facebooku.

Facebook editace linku

Největší sociální síť na světě Facebook spouští během srpna v České republice a dalších 16 státech online bazar Marketplace. Ten doteď fungoval pouze v šesti zemích.

Rozhovor s Lukášem Kenjou

Marketingové novinky se opět hlásí o slovo. Mrkněte se, co nás zaujalo a jaké zprávy obletěly svět.

Marketingové novinky

Tentokrát pro vás máme audio rozhovor s Milanem Šmídem ze Zboží.cz, který byl jedním z řečníků letošní Nekonference. Tak si poslechněte, co nám prozradil.

Zboží.cz audio rozhovor

O chatbotech už jste slyšeli, ale zatím vám to připomíná spíš scifi než něco, čeho byste mohli sami využít. Možná je načase se o nich dozvědět víc, oblibu si totiž začínají nacházet i v českých končinách. 

Chatboti

Nespamovat diskusní fóra a přijít vždy s něčím přínosným. To jsou jen některé z rad, jak na úspěšný linkbuildingu pro e-shopy. "Linkbuilding nemá pravidla, jen je potřeba se některým chybám vyhnout," upozorňuje marketingový konzultant Besteta Martin Čtvrtníček.

Rozhovor s Martinem Čtvrtníčkem

Zajímá vás, co to vlastně ten affiliate marketing je a jak na něj? Pak si poslechněte náš video rozhovor s Milanem Pichlíkem, který ví, o čem mluví.

AffiliateAgency.cz

Letem světem marketingem ve třetím červencovém týdnu. Zjistěte, co se stalo!

Marketingové novinky

Máte e-shop, ale linkbuilding jste nikdy pořádně neřešili. Anebo jste se do něj pustili, aniž byste měli vyřešené SEO na vašem webu. V obou případech si můžete zadělávat na problém.

Rozhovor Besteto

Stránky