Blog o marketingu na internetu

Chcete vědět, co je u nás nového? Na našem blogu přinášíme nejen informace o tom, co se děje ve firmě nebo jaká chystáme školení. Najdete tu také zajímavé novinky z našeho světa – povíme vám o všem, co nás v internetovém marketingu zajímá.

Google prý zneužívá své dominantní postavení na trhu. A dostal za to (i když pro něj asi ne příliš tučnou) pokutu od EU v hodnotě téměř 63 miliard korun. Při vyhledávání prý protěžuje sám sebe a to tak, že zobrazuje pouze Google nákupy, které porovnávají nabídky e-shopů. Závěr Evropské komise byl jednoznačný: Google poškozuje konkurenci i spotřebitele a pokud se zvýhodňováním sebe sama nepřestane do 90 dnů, pokuta se každým dnem o něco zvýší.

logo Google

Dovedete si představit, že byste ročně na trh uvedli až 200 novinek? Pro Tescomu to není nic neobvyklého. Poslechněte si v našem video rozhovoru, co takovýto kolotoč vlastně obnáší.

Spousta našich klientů provozuje e-shop na Shoptetu, a tak při optimalizaci a spouštění kampaní opakovaně řešíme stejné problémy. Přečtěte si, jak postupovat, pokud využíváte Shoptet a chcete, aby váš e-shop fngoval ještě lépe než dosud.

Shoptet tipy

Skoro tak horké jako počasí venku. Takové jsou novinky, které vám přinášíme na konci čtvrtého červnového týdne.

Marketingové novinky

Mít firemní zápis na Googlu je dnes skoro povinnost. O tom ale tenhle článek nebude. Rádi bychom vás provedli užitečnými statistikami, o kterých možná ani nevíte. Zjistíte třeba to, kolik lidí se skrze zápis proklikne na vaše webové stránky. Také se s vámi podělíme o několik postřehů okolo svátků, recenzí a fotek. 

logo Google

Možná jste se nenašli na fotkách z Nekonference, ale nezoufejte! Teď máte šanci vidět se v reportáži z této Besteťácké akce. 

Nekonference 2017

Závěr třetího červnového týdne znamená jediné: marketingové novinky jsou tady! Co se přihodilo nového?

Marketingové novinky

Co rebranding obnáší? A jak se podařil firmě Notino? Vyzpovídali jsme marketingového specialistu této společnosti Adama Funioka. Přinášíme vám video rozhovor.

Za oknem chilli papričky, v kanceláři spíš kamarádi než kolegové, šipky a pohodlný gauč. A k tomu pozice marketingového konzultanta přímo pro tebe. Že to zní jako dream job? Přesně tak!

Marketingový konzultant

Základem úspěšné reklamní kampaně je správné a jednoduché vyhodnocování výsledků. Pojďme se podívat na to, jak si tuto práci v Google Analytics zjednodušit pomocí vlastního seskupení kanálů. 

Google Analytics

Stránky